Nasze Podróże – Małe i duże

Od kiedy na stronie pojawił się pierwszy tekst, byłem przekonany, że dojdzie do powstania tej części Bloga. Gromowładna wyczekiwała dnia, szukała odpowiedniej chwili – i gdy pojawiła się okazja – przechwyciła loginy i hasła.

I tak oto od jakiegoś czasu – co zresztą sami zauważyliście – mniej tu o rowerach a więcej o naszej codzienności, podróżach, rodzinie. I po raz kolejny Alfa poznał swoje miejsce w szeregu – bez możliwości oficjalnego sprzeciwu.

A więc to już postanowione, na poniższej mapie znajdziecie miejsca które odwiedziliśmy. Od dziś oficjalnie każdy może podążać śladami Alfy.

Nie czuję się odpowiedni do profesjonalnej oceny różnego rodzaju kempingów ani wystawiania opinii miejsc w których spędziliśmy czas.
I chociaż podróżujemy by zobaczyć świat, poczuć jego smak oraz odkryć to czego jeszcze nie odkryliśmy, wciąż uważam, że mamy za mało doświadczenia by móc mówić komuś czy robi to dobrze czy nie.
Nie mniej wyjeżdżając z każdego miejsca mamy na ogół wyrobioną opinię o nim – mam nadzieję, że dzieląc się z Wami naszymi spostrzeżeniami pomożemy Wam w wybraniu miejsc, które spełnią Wasze oczekiwania.

Za tą część bloga odpowiedzialna będzie bardziej Gromowładna, ja – Alfa – będę ją wspierał tak, jak ona mnie w tematach rowerowych.